Pilne!

 

Opieka stomatologiczna

06 Gru 2019
453 razy

 
W związku z porozumieniem zawartym w dniu 30.10.2019r. pomiędzy Gminą Czerniejewo, a Prywatnym Gabinetem Stomatologicznym p. Anny Słabaczewskiej w Żydowie w sprawie opieki stomatologicznej nad uczniami, pragniemy Państwa poinformować, że od dnia 2 stycznia 2020r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Żydowie zostaną objęci opieką stomatologiczną.

Zgodnie z harmonogramem pracy ustalonym przez panią doktor dwa dni w tygodniu tj. wtorek w godz.15.00 do 17.30 i czwartek w godz.11.00 - 13.00 zarezerwowane będą wyłącznie dla uczniów Szkoły Podstawowej w Żydowie. Prosimy aby Państwo przed wizytą dokonywali we własnym zakresie rezerwacji terminu bezpośrednio w Ośrodku Zdrowia w Żydowie.

Jednocześnie prosimy rodziców, którzy nie są zainteresowani tym by dziecko było objęte opieką profilaktyczną, o to aby wypełnili do końca następnego tygodnia oświadczenie o braku zgody. Oświadczenie będzie można pobrać w wersji elektronicznej ze strony www szkoły (poniżej) lub w wersji papierowej w sekretariacie szkoły.

 

Sprzeciw wobec objęcia opieką stoatologiczną.pdf
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane