Klasa 8a
Chorwacka przygoda.
- 16.06.2026 21:25
W dniach 8-13 czerwca uczestniliśmy w wycieczce do Chorwacji.
Zobaczyliśmy piękne Jeziora Plitwickie, Dubrownik, Split , Trogir, wykąpaliśmy się w Morzu Adriatyckim. Czas śmiechu, dobrej zabawy, nowych przyjaźni i nawiązywania międzyklasowych relacji szybko przeminął. Niestety to ostatnia nasza wspólna wycieczka w tej szkole z naszą wychowawczynią. Ale mamy co wspominać.


- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły

