Klasa 5a
Konkurs plastyczny
- 21.06.2026 11:43
- Nasza klasa wzięła udział w szkolnym konkursie plastycznym zorganizowanym przez bibliotekę szkolną.
Był on elementem ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam". Jego celem było stworzenie plakatu promujacego ulubioną ksiażkę. My na tapet wzięliśmy "Opowieści z Narnii".
Fotorelacja: https://drive.google.com/drive/folders/1ExWExSB--MJkIeSNd89X2lbvFWVKMY6J?usp=sharing
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły