Wydarzenia
Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa!
- 25.06.2026 13:40
- 24. czerwca w naszej szkole odbyły się wyjatkowe zajęcia! Gośliliśmy w naszych murach żołnieży Wojska Polskiego w ramach ogólnopolskiego projektu "Edukacja z wojskiem"!
Tego dnia żołnierze Wojska Polskiego przeprowadzili szkolenie w ramach ogólnopolskiego projektu "Edukacja z wojskiem". To wspólna inicjatywa Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Obrony Narodowej. Nasza młodzież miała okazję uczyć się od najlepszych praktyków. Trzygodzinne lekcje połączyły teorię z solidną dawką praktyki.
Uczniowie dowiedzieli się m.in.:
- Jak reagować w sytuacjach kryzysowych;
- Jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej;
- Gdzie szukać schronienia i jak działają sygnały alarmowe;
- Jak dbać o cyberbezpieczeństwo i rozpoznawać dezinformację.
Dziękujemy żołnierzom za profesjonalne przeprowadzenie zajęć, cierpliwość i masę cennej wiedzy przekazanej w przystępny sposób. Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych uczniów poniważ wykazaji się ogromną dojżałością!
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji: Galeria
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły