Pilne!

 

WOŚP 2020 - tak graliśmy w Żydowie!

14 Sty 2020
313 razy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻYDOWIE PODSUMOWAŁA 28 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY REKORDOWĄ KWOTĄ 52 720.42 ZŁ.
- nie brakowało emocji !!!

28 Finał Wielkiej Orkiestry odbył się tradycyjnie w Domu Socjalnym w Żydowie. Głównym organizatorem 28 Finału WOŚP była Szkoła Podstawowa w Żydowie przy współpracy Państwa Łyskawów – Hurtowni budowlanej Micia, Przedszkola Samorządowego „Leśna Polana” w Żydowie, Koła Gospodyń Wiejskich Atomówki w Cielimowie, OSP w Żydowie, Fary Pelikan Żydowo, Rady Rodziców SP w Żydowie, Sołectwa Gębarzewo, Czerniejewskiego Koła Kobiet Aktywnych i Radzie Sołeckiej w Żydowie.


Nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie z wielkim sercem i zaangażowaniem pracowali od wielu tygodni, przygotowując się do Wielkiego Finału. Był on poprzedzony licznymi szkolnymi licytacjami, gdzie zabawki, maskotki, gry edukacyjne uzyskały drugie życie. Na trenie szkoły dzięki zaangażowaniu uczniów i wszystkich pracowników została zebrana kwota 2145,60 zł!!!

Niedzielny finał rozpoczęliśmy kwestą przy Kościele. Pierwsi wolontariusze stanęli przed Kościołem już od 8.00. W tym miejscu bardzo serdecznie pragniemy podziękować ks. prob. Krzysztofowi Prusowi za okazane serce i umożliwienie zbiórki pieniędzy przed każdą Mszą Św.

Program rozpoczął się o godzinie 14.00 w Domu Socjalnym w Żydowie. Najpierw wystąpili najmłodsi artyści - dzieci z przedszkola „Leśna Polana” w Żydowie.

O godz. 15.30 odbył się pokaz magii z udziałem uczestnika programu telewizyjnego „Mam Talent”. Występy muzyczne o godz. 17.00 rozpoczął zespół Positive Vibes, a o godz. 19.00 sceną zawładnęli muzycy zespołu Man/yhand. Pomiędzy poszczególnymi punktami programu odbywały się licytacje fantów.

Główna atrakcją były licytacje, które mogły być przeprowadzone dzięki hojności licznych sponsorów. Przedmioty i fanty były dostarczane również w trakcie trwających licytacji. Za wszystkie przekazane przedmioty z całego serca DZIĘKUJEMY!!! Zebrana kwota z samych licytacji wyniosła 35 850,00 zł

Swoje granie zakończyliśmy tradycyjnie „Światełkiem do nieba”. Dzięki ofiarności Radzie Rodziców naszej szkoły zostały zakupione fajerwerki, a pokazy fajerwerków były zabezpieczone przez druhów jednostki OSP z Żydowa.

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPARLI NASZ SZTAB !

Organizatorzy

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

 

thwosp2

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane