Pilne!

 

08 Lis 2015

PSYCHOLOG SZKOLNY

mgr Barbara Skorupska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

II piętro, sala 212

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 10.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 12.00

 

materiały do pobrania

 

Z mojej pomocy może skorzystać każdy, kto boryka się z problemami, z którymi nie potrafi sobie sam poradzić. Zdarza się, że doświadczamy w swoim życiu sytuacji, które sprawiają, że czujemy się bezsilni, sfrustrowani, zestresowani, przygnębieni, a nawet osamotnieni. Potrzebujemy wsparcia, pomocnej dłoni, dobrej rady, a czasem terapii.

Jeśli uważasz, że znalazłeś się w takiej sytuacji, zapraszam!

Nieważne, ile masz lat pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi (np. z rodzicami). Prowadzę terapię indywidualną i grupową, jak również zajęcia rozwijające inteligencję, kreatywność, motywację, umiejętności komunikacyjne, asertywność, kompetencje emocjonalne i społeczne.

Najważniejszym celem człowieka jest urzeczywistnienie swoich unikalnych możliwości, tych, których przedtem nigdy nie było i nigdy potem nie będzie, nie zaś powtarzanie czegoś, co ktoś inny, choćby nawet największy, kiedyś już zrobił.

Martin Buber

 

Od września sprawuję również opiekę nad Szkolnym Wolontariatem, do którego należą głównie starsi Uczniowie naszego gimnazjum. Jeśli chcesz bezinteresownie pomagać innym, aktywnie działać w ramach rozmaitych akcji na rzecz osób potrzebujących pomocy i czerpać z tego ogromną satysfakcję, przyjdź do nas! Wszelkie informacje na temat organizowanych przez nas akcji wraz z dokumentacją fotograficzną znajdziesz na naszej stronie internetowej w "Aktualnościach" (patrz również u dołu strony):

  • Pomóżmy choremu Maciusiowi
  • Nasi wolontariusze w Domu Dziecka w Gnieźnie
  • Ocalić od zapomnienia
  • Światowy Dzień Zdrowia
  • Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

 

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco podejmowanych przez nas działań oraz dzielenia się pomysłami, które, być może przychodzą Wam do głowy w związku z tym, co jeszcze moglibyśmy zrobić - jesteśmy otwarci i czekamy na Wasze propozycje :-)

adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Barbara Skorupska

psycholog szkolny

 
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane