Pilne!

 

Zasady wnoszenia opłat za obiady i kawę

21 Sie 2017
20599 razy

 

ZASADY ODPŁATNOŚCI ZA KAWĘ I OBIADY
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II 
W ŻYDOWIE

 Płatność za kawę i obiady należy dokonywać:

 1. Przelewem do 20-go bieżącego miesiąca za miesiąc następny na rachunek Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Żydowie. Osoby płacące przelewem bankowym zobowiązane są do dostarczenia kopii przelewu do intendenta szkoły do 20-go bieżącego miesiąca za miesiąc następny albo w tym samym terminie wysłania drogą elektroniczną potwierdzenia dokonania opłaty na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 2. Dane do dokonania płatności na rachunek szkoły: 

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
  ul.Tadeusza Kościuszki 24
  62-241 Żydowo

  BS GNIEZNO O/CZERNIEJEWO  55 9065 0006 0020 0200 1544 0001

  Przy wpłacie na konto szkoły rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest każdorazowo opisać przelew podając w rubryce tytułem:

  - imię i nazwisko dziecka lub dzieci,
  - klasę do której uczęszcza dane dziecko,
  - kawa czy obiad,
  - miesiąc i rok za który opłacana jest kawa czy obiad.

 3. W przypadku wpłaty na konto szkoły rodzic/opiekun prawny powinien skontaktować się z intendentem szkoły w celu informacji o kwocie zapłaty za kawę lub obiad - zwłaszcza w przypadku uzyskania informacji o kwocie odliczeń w danym miesiącu.

 4. W przypadku dokonania niedopłaty rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest uregulować brakującą kwotę. Natomiast w przypadku nadpłaty szkoła nie dokonuje zwrotów. Szkoła nie ponosi również odpowiedzialności za błędne opisanie przelewu na rachunek bankowy. Rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest niezwłocznie po powiadomieniu ze szkoły wyjaśnić zaistniałą sytuację.

 5. W szczególnych uzasadnionych przypadkach na pisemną prośbę rodzica/opiekuna prawnego wpłaty na konto lub u intendenta będą przyjmowane po upływie wyznaczonego terminu po wcześniejszej akceptacji Dyrektora Szkoły.
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane