Pilne!

 

Najsympatyczniejsi Chłopcy naszej szkoły

26 Lis 2019
336 razy

 

30 września br. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopca. W tym właśnie dniu rozstrzygnięty został Konkurs na Najsympatyczniejszego Chłopca, który rozegrany został w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-5 oraz 6-8. Tydzień wcześniej w każdej klasie – w tajemnicy przed swymi kolegami – dziewczęta wytypowały najsympatyczniejszego chłopca, a następnie spośród wszystkich klasowych zwycięzców w tajnym głosowaniu wyłoniono najsympatyczniejszych chłopców naszej szkoły. Zostali nimi: Filip Marcinkowski (1b), Dominik Zobel (kl. 4a) oraz Daniel Kapczyński (kl. 7b).

W Dniu Chłopca sprzedawane były również słodkości, przygotowane specjalnie na tę okazję przez naszych rodziców. Środki ze sprzedaży ciasta zasiliły konto Samorządu Uczniowskiego. Cały dzień upłynął nam bardzo radośnie. Wszyscy chłopcy otrzymali drobne upominki od swoich klasowych koleżanek, zwycięzcy konkursu – specjalne nagrody, a każdy z nas spędzał przerwę, kosztując wybornych wypieków.

 Julia Rachwalik, kl. 8b
 

 

Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane